Üye Girişi | Kayıt Ol

FHD BİLİŞİM

Hizmetlerimiz

Web Tasarımı

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Bu önemliliğin farkındayız ve sizler için en iyi web tasarım çözümlerini sunuyoruz.

FHD Bilişim Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri bütün web tasarım projelerinde, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve bu alanda yapılmış bilimsel araştırma ve makaleler ışığında oluşturduğu metodu kullanmaktadır. Bu çalışma metodu en etkin ve başarı şansı çok yüksek web siteleri oluşturmamızda önemli yer tutmaktadır.

Müşterinin kendi yazı ve resimlerini ekleyebileceği değişiklik ve düzeltmeleri yapabileceği web siteleri oluşturuyoruz . Bu sayede günün her saati istediğiniz değişiklikleri kendiniz de yapabilirsiniz.

Responsive tasarımlar sayesinde statik web siteleriniz artık mobil tarayıcılarla uyumlu olacak. Responsive tasarımlar ile cep telefonlarından ve tabletlerden uyumlu görünüm ile müşterilerinize ulaşabileceksiniz. Mobil uygulamaların ve araçların hız kazandığı şu günlerde responsive tasarıma geçmek için acele edin.

Sosyal medya avantajları: sosyal medya araçları ile müşteri portföyünüzü katlayabilirsiniz. Google seo araçları sosyal medya ile desteklenmektedir. Etkin bir sosyal medya entegrasyonu ile web siteleriniz google aramalarında daha üst sıralarda çıkacaktır. Facebook,twitter, google+, youtube gibi sosyal medya kanallarını etkili şekilde kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Web 2.0 ve 3.0 uyumlu, yenilikçi ve esnek tasarımlarımızla web standartlarına uygun projeler geliştiriyoruz. Genel müşteri istekleri doğrultusunda oluşturduğumuz plan, proje ile en son teknikleri birleştirip, arama motorlarıyla tam uyumlu, cross browser ile hemen hemen bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışma sunuyoruz.

- Kolay Kurulum 
- Sayfa Ekleme Modülü
- Arama motoru dostu url ler
- Arama motoru optimizasyonu için dinamik yapı
- Kategoriler ekleme
- Resim Galerisi
- Dosya Yükleme
- Haberler
- Duyurular
- Anket
- Reklam
- Ziyaretçi Defteri
- Yedekleme
- Haftalık Backup
- Ziyaretçi İstatistikleri
- CSS Dizayn